AKCE NA MĚSÍC LISTOPAD

Na co se můžete těšit?

• 1.11 Čte celá rodina – určitě si v 16 hod. ve třídě Motýlků nenechte ujít pohádkovou chvíli s předčítáním tatínka Donné. Slíben je i zpěv s kytarou :-))
  • 12.11 Svatomartinská slavnost – společná akce s družinou ZŠ. Sraz je v 16:30 před hlavním vchodem do ZŠ. S sebou svítící lampion a dobrou náladu. Budeme moc rádi, když nám s pořádáním slavnosti pomůžete a upečete pár svatomartinských rohlíčků. Recepty jsou dostupné v MŠ.
  • V týdnu 12.11 – 16.11 proběhnou v naší MŠ hovorové hodiny – informace o jednotlivých termínech časech najdete na nástěnkách příslušné třídy. Jedná se o čistě informační schůzky týkající se diagnostiky a adaptace Vašeho dítěte.
  • 13.11. Bubnování v kruhu( děti jsou rozděleny do dvou skupin 9:30 – Motýlci, Berušky, 10:30 – Sluníčka , Rybičky)
  • 12.11  a 19.11. výlet s předškoláky – Dopravní hřiště Riviéra – předškoláci odchází v 8 hod. (nutné mít sebou cyklistické přilby!!!)
  • 27.11 Narozeninový den – narozeniny slaví všechny děti narozené v měsíci listopadu
  • Každou středu výlet s předškoláky, odchod od MŠ v 8:30 hod., pokud není napsáno jinak..
  • Každé pondělí a středa  v 15:30 angličtina (třída Motýlků) – angličtina končí v 16:20 a rodiče si své děti přebírají již sami
  • Každé pondělí a čtvrtek baseball