Akce v červnu

Na co se můžete těšit v měsíci červnu?

4.6 Výlet na zámek Boskovice – v úterý 4.6 jedeme celá školka na výlet na zámek Boskovice. Odjezd autobusu je v 8:00 hod od hřbitova. V MŠ nikdo nezůstává, MŠ je v tento den uzavřena. Návrat autobusu č.1 v 12:30, autobusu č.2 v 13:00. V tento den je provoz MŠ pouze do 15:00!!!

6.6 – Čte celá rodina – od 16:00 hod. ve třídě Motýlků – srdečně Vás zveme na „čtení“ tentokrát s maminkou Budíkovou

6.6 – Hasičská zbrojnice – exkurze u hasičů

12. 6 – společné fotografování dětí

14.6 v 10:00 hod. divadlo ve školce – Pohádka o Jasánkovi

14.6 od 15:30 Loučení s předškoláky – srdečně Vás zveme na velkou slavnost na naší školkové zahrádce. Můžete se těšit na bohatý program, který připravují naši přeškoláčci. Na závěr si společně opečeme špekáčky (zajistíme pití, kečup a hořčici). Moc se na Vás těšíme 🙂

14.6 po skončení slavnosti – Kouzelná noc (pouze pro děti, které odcházejí po prázdninách do školy). Spacák s sebou. Bohatý program včetně pyžamové párty a hledání pokladu zajištěn. Rodičům budeme vděční za různé dobroty (např. buchty, ovoce, pizza,..), které poslouží dětem jako večeře a snídaně. Děti si prosím vyzvedněte v sobotu 15.6 nejpozději do 8:00 hod!

18. 6 – Narozeninový den – narozeniny slaví všechny děti narozené v měsíci červnu a červenci!!