Akce v listopadu

Na co se můžeme těšit v měsíci listopadu?

4.11 od 15:30 do 16:30 ve třídě Motýlků Bazárek dětského oblečení a zimního vybavení – Srdečně Vás zveme na bazárek dětského podzimního a zimního oblečení. Prodávat můžete dětské oblečení, obuv, hračky a sportovní vybavení na zimní sezónu. Z důvodu snadnější organizace, prosíme prodávající, aby přišli již v 15:00 hod, aby měli čas své zboží vystavit. Zboží si prodává každý sám, MŠ pouze zajistí prostory. V případě malého zájmu se akce konat nebude

7.11 od 16:00 ve třídě Motýlků Čte celá rodina – tentokrát s maminkou Kleinbauerovou.

11.11Už Martin na bílém koni…. – Zveme Vás na Svatomartinskou slavnost spojenou s lampionovým průvodem. Společné setkání proběhne v 16:30 hod. před hlavním vchodem do školy, poté půjdeme společně průvodem přes dolinku a dojdeme zpět na nádvoří školy, kde si rozdáme rohlíčky a zazpíváme si. Rohlíčky můžeme nosit během pondělí do svých tříd

20.11 – divadlo Kos v MŠ – představení s názvem „Pan doktor Léčímrád“

28.11 Narozeninový den – narozeniny slaví všechny děti narozené v měsíci listopadu.

Hovorové hodiny – v průběhu měsíce listopadu proběhnou v naší MŠ hovorové hodiny. Informace o termínech konání budou upřesněny na nástěnkách jednotlivých tříd.

každé pondělí a čtvrtek – baseball

každou středu od 15:30 ve třídě Motýlků – Angličtina s Ninou

5.11 a 19.11 plavání Motýlci a Berušky (přihlášené děti) – odchod z MŠ již v 8:20

12.11 a 26.11 plavání Rybičky a Sluníčka (přihlášené děti) – odchod z MŠ již v 8:20