Basketbalová přípravka

Vážení rodiče,

ve školním roce 2018/19 bude už druhým rokem pokračovat basketbalová přípravka BK Skokani Brno pro chlapce a děvčata na I. stupni.
Tréninky budou probíhat na ZŠ Pastviny. Dny a časy, ve kterých budou tréninky probíhat, budou upřesněny začátkem školního roku. Děti, které chodí do družiny, trenér vyzvedne z družiny a po tréninku je zavede zpět.
Pro tréninky budou děti potřebovat basketbalovou (sálovou) obuv, sportovní oblečení (trenýrky, tmavé a světlé triko), basketbalový míč číslo 5, švihadlo a láhev s pitím.
Příspěvky na školní rok 2018/2019 budou 1.500,- Kč.
V případě zájmu prosím vyplňte závaznou přihlášku a pošlete ji prosím na níže uvedenou e-mailovou adresu nejpozději do konce července. Provádíme administrativní průzkum, kolika dětí by se basketbalová přípravka ve školním roce 2018/19 týkala.

Děkujeme za spolupráci.

přípravka 2018