Informace o otevření MŠ

V pondělí 2. listopadu se znovu otvírá naše mateřská škola. Bude otevřena ve standardní době od 6:30 do 16:30. V týdnu 2.11-6.11 budou fungovat pouze třídy Sluníčka a Berušky. Děti ze třídy Motýlků budou rozděleny do těchto dvou tříd. Třída Rybiček bude fungovat prozatím samostatně v době od 7:15 do 16:15.

Věříme, že toto řešení je pouze dočasné a v týdnu od 9.11 již budeme moci fungovat v běžném režimu. O organizaci dalšího týdne (od 9. 10.) rozhodneme podle situace.

Děti, které podle dotazníku mateřskou školu v příštím týdnu navštěvovat nebudou, jsou automaticky na daný týden odhlášeny ze stravy.

Rodiče předškoláků, kteří se rozhodli, že na základě nepříznivé epidemiologické situace zůstanou s dětmi doma, budou individuálně kontaktováni svojí paní učitelkou, aby se domluvili na společném postupu k distanční výuce.