Novoroční plavecké závody SOBŠ na ZŠ Jasanová v kategoriích 1. – 3. ročník a 4. – 5. ročník ZŠ

Ve středu 23. ledna 2019 se zúčastnilo 6 žáků naší školy Novoročních plaveckých závodů SOBŠ na ZŠ Jasanová v Jundrově v kategorii 1.- 3. ročník. Každý žák plaval 25 m volným stylem. Gratulace patří Vítku Joklovi, který si doplaval pro 1. místo a Robinu Krausovi, který obsadil místo třetí.

Každá škola mohla navíc z přihlášených žáků sestavit smíšenou štafetu. Naši školu reprezentovali žáci ze tříd 3.A, 3.B a 3.C. Tímto gratulujeme Barboře Rolincové, Lucii Maříkové, Robinu Krausovi a Vítku Joklovi, kteří pro ZŠ Pastviny vybojovali nádherné 2. místo.

Do kategorie 4. – 5. ročník nastoupilo 30. ledna 2019 z naší školy rovněž 6 žáků. Gratulace patří Lucii Nečasové ze třídy 4.A, která se umístila na výborném 3. místě. Všem zúčastněným gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy.