POZVÁNKA DO KINA SE ŠKOLNÍ DRUŽINOU – 24. 4. 2019 filmové představení „JAK VYCVIČIT DRAKA 3“

Vážení rodiče,
zveme děti opět do kina Lucerna. Kvůli bezpečnému cestování zajišťujeme vlastní autobus!

Ve středu 24. 4. 2019 zhlédneme „JAK VYCVIČIT DRAKA 3“.

V případě zájmu děti přinesou 50 Kč na vstupné a 20 Kč na posilový spoj autobusu, který nás zaveze z Komína přímo před kino Lucerna. (Nenoste prosím jízdenky ani průkazky!)

Vše odevzdat nejpozději do pátku 12.4. 2019 vychovateli. Později odevzdané přihlášky z organizačních a provozních důvodů není možné přijmout!!!

Odchod do kina ze ŠD nejpozději v 13.45 hod. Návrat cca v 16.30 hod do příslušných oddělení odpolední družiny (nad MŠ i nad bazénem).

Děti, které do kina nepůjdou, zůstávají v odděleních nad MŠ i nad bazénem. Družinové kroužky v tento den odpadají!!!

V případě dotazů neváhejte kontaktovat Vašeho vychovatele.