POZVÁNKA NA „ČARODĚJÁLES“ školní družiny

Čarodějáles ŠD

Vážení rodiče, milé děti,

zveme Vás v pondělí 29. 4. 2019 od 16 do 18 hodin na družinový ČARODĚJÁLES, který se bude odehrávat na družinovém hřišti školy (vstup branou u bazénu).
Děti se mohou těšit na úkoly a odměny, které pro ně připravily čarodějnice. Jsou vítáni děti s rodiči v čarodějnickém převleku i bez něj. Pro malé čaroděje, kteří si vymyslí i jméno a případně zaklínadlo je připraveno překvapení.

S sebou si přineste: 30 Kč na občerstvení (špekáček, chléb, hořčice, kečup, nápoj – zajištěno) a nástroj na opékání.

Uvítáme rodiče i děti s kytarou, abychom si mohli u ohýnku i zazpívat.

V tento den družinové kroužky odpadají, provoz ŠD zajištěn od 15.45 hod. POUZE V PROSTORÁCH NAD BAZÉNEM!

Vstup dětí na akci pouze v doprovodu dospělé osoby (pokud budou děti v ŠD, musíte si je vyzvednout).

V PŘÍPADĚ NEPŘÍZNIVÉHO POČASÍ BUDE AKCE ZRUŠENA. Prosím, sledujte aktuálně webové stránky a Edookit.

Na slet čarodějů a čarodějnic se těší kolektiv ŠD