Pozvánka na oblastní výstavu výtvarných a literárních prací školních družin – Vašich malých umělců do cukrárny Smile

Vážení rodiče, milé děti,

přijměte srdečné pozvání na již tradiční výstavu výtvarných a literárních prací školních družin našeho obvodu, která pro tento školní rok nese název: „Komiksové čtení vůbec není k zahození“.

Kde:Cukrárna SMILE – Bystrc u kostela (zastávka ZOO)
Kdy:denně od 9 do 18 hodin, nejméně do 30. května (v případě prodloužení výstavy Vás budu informovat)

Budeme moc rádi, když si půjdete prohlédnout nápadité, nádherné a umělecké práce Vašich malých mistrů a jejich vrstevníků i z jiných školních družin, zajdete si na zmrzlinu, posedíte u kávy, čaje či zákusku. Děti se pod vedením paní vychovatelek pokusily výtvarně ztvárnit své vymyšlené komiksové příběhy či komiksové knížky. A jak se jim to podařilo? Běžte se sami přesvědčit, určitě to stojí za to!

Díla dětí, které jsme, bohužel, kvůli omezenému prostoru nemohli v cukrárně vystavit, budou zveřejněna na nástěnkách ve škole či v jiných veřejných prostorách v Komíně (v jednání – budete včas informováni):-)

Za kolektiv vychovatelů ŠD