Pozvánka na ples

Vážení rodiče,

dovolte nám srdečně vás pozvat na 1. společný reprezentační ples Komína. Společný proto, že letos poprvé je naše škola jedním z organizátorů.

Ples se koná:

KDY:      18. 1. 2020 v 19 hodin

KDE:      Kulturní dům Rubín, Makovského náměstí 3, Brno – Žabovřesky

Vstupenky začneme prodávat ve škole  16.12.2019 od 13.00, v dalších dnech od 8.00 vždy do 17.00. Při zakoupení vstupenky si zároveň rezervujete místo u stolu. Vstupenky je možné zakoupit i prostřednictvím dětí v kanceláři školy v dopoledních hodinách. Vzhledem k jejich omezenému počtu využijte hned prvních dnů prodeje.

Pokud se plesu nebudete moci zúčastnit, případně budete chtít školu více podpořit, můžete si zakoupit jakékoli množství tzv. sponzorských vstupenek v hodnotě 100 Kč. Jejich výtěžek využijeme na vybavení školy.

PŘEPRODEJ VSTUPENEK:            

·         ZŠ a MŠ Pastviny (od 16.12.2019 od 13.00 do 17.00, další dny 8.00 – 17.00)

·         pokladna KD Rubín Makovského náměstí 3, Žabovřesky

·         smíšené zboží U Helči, Hlavní 122, Komín

Škola má na starosti přípravu tomboly. Proto bychom velmi ocenili vaše příspěvky do ní. Věcné dary do tomboly je možné donést do kanceláře školy nebo na vrátnici každý všední den. Tímto oslovujeme sponzory, kteří nás takovým způsobem mohou podpořit. Výtěžek tomboly bude sloužit k uhrazení částky za pronájem sálu, uhrazení kapely a moderátora. Pomůžete nám?

Těšíme se na setkání s vámi.

Věříme, že se ples v jakékoli budoucí podobě stane tradiční aktivitou školy.

S přátelským pozdravem

Mgr. Markéta Olbertová, ředitelka ZŠ a MŠ Pastviny

za organizační tým školy