Výrazná pedagogická osobnost roku

Vážení rodiče a přátelé školy,
dovolujeme si Vám oznámit, že odborná komise navrhla po našem doporučení ocenit učitelku naší školy v I. Kategorii – výrazná pedagogická osobnost roku. Jedná se o paní učitelku PaedDr. Lenku Březinovou. Paní učitelka je vedle své publikační a lektorské činnosti hlavně vynikající pedagog s laskavým přístupem k dětem. S žáky nadanými i s žáky vyžadujícími speciální potřeby pracuje s výbornými výsledky, na naší škole je i metodikem výuky matematiky dle profesora Hejného.

Aktivně se každoročně zapojuje do dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků, hlavně v oblasti matematiky a výchovného poradenství.

Významné ocenění bude naší paní učitelce PaedDr. Lence Březinové předáno u příležitosti Dne učitelů dne 28.března na Nové radnici v Brně.

Srdečně blahopřejeme!!