Výsledky voleb do Školské rady ZŠ a MŠ Brno, Pastviny 70, p. o. za zákonné zástupce nezletilých žáků

Dne 8.1.2018 proběhly na ZŠ a MŠ Brno, Pastviny 70, p. o. volby do Školské rady z řad zákonných zástupců nezletilých žáků. Z počtu 696 žáků ZŠ volilo 428 zákonných zástupců žáků, tj. 61,49 %. Byli zvoleni tito kandidáti:

• Eva Němcová
  • JUDr. Tomáš Philippi
  • Bc. Petra Špotáková

Dne 22.1.2018 se vzdala své funkce ve školské radě Petra Špotáková. Z tohoto důvodu proběhnou dne 9.4.2018 v rámci hovorových hodin doplňovací volby, z kterých vzejde poslední člen školské rady z řad zákonných zástupců žáků.

Všem kandidátům děkuji za aktivní účast ve volbách a těm zvoleným přeji v jejich práci pro školskou radu hodně sil, pozitivní podněty  a spokojenost z vykonané práce.

S poděkováním