Akce na měsíc prosinec

Na co se můžete těšit v měsíci prosinci?

3.12 – Nemocnice pro medvídky – vzdělávací program mediků MU.

6.12 – Čertovsko-andělský den – děti mohou v tento den přijít do školky převlečené za čerta nebo anděla. Velmi pravděpodobně nás navštíví i Mikuláš se svoji družinou.

8.12 – Nemocnice pro medvídky – vzdělávací program mediků MU.

9.12 – Narozeninový den – narozeniny oslaví všechny děti narozené v měsíci listopadu a prosinci.

15.12 – Divadlo v MŠ –  divadlo Koráb – představení „Betlém aneb putování za hvězdou“.

16.12 – Ježíšek v mateřské škole – ve čtvrtek 16.12 dopoledne přijde do naší školky Ježíšek. Děti si užijí slavnostní dopoledne s tradičními vánočními zvyky.

23.12 – 2.1.2022 – provoz MŠ přerušen – Vánoční prázdniny

• každé úterý plavání
  • každé pondělí a čtvrtek baseball
  • každý čtvrtek angličtina

Po celý advent bude v prostoru u kuchyně MŠ probíhat náš tradiční vánoční jarmark a v prostoru za dveřmi Andělská výstava. Zapojit se může každý z Vás, ať už výrobkem do jarmarku nebo vyrobením „svého“ anděla.