Informace k distanční výuce

V týdnu 19.-23.10.  pokračuje distanční výuka. Všechny informace dostali rodiče prostřednictvím  Edookitu. Žáci do školy chodit nemůžou, ale pokud si potřebují vyzvednout učební materiály, pak v pondělí 9,00 – 17,00 nebo po předchozí domluvě kdykoli.

Distanční výuka probíhá online podle rozvrhu, který mají žáci k dispozici. Snažíme se podpořit vyšší dotací výukových vstupů především předměty český jazyk, matematika a anglický jazyk. Ostatní předměty mají jeden vstup za týden. Kromě toho žáci dostávají úkoly, které mají vypracovat.

26. – 30.10. budou mít žáci prázdniny. O dalším průběhu budeme informovat podle aktuální situace.

Distanční vzdělávání přináší velkou zátěž pro učitele i rodiče a jejich děti.

Děkuji všem rodičům za spolupráci a trpělivost. Věřím společně s ostatními pedagogy, že se jejich děti budou moci brzy vrátit do školy.