Napsali o nás

Velikonoční dílničky

Dobrý den,
chtěla bych poděkovat kolektivu vychovatelek školni družiny za nápaditě zorganizované velikonoční dìlničky, které byly podle tradic rozdělené do jednotlivých tříd. Jelikož máme rády s dcerou barvení vajíček, navštívily jsme třídu, kde jsme si mohly s radostí vyzkoušet nám zatím neznámou techniku zdobeni pomoci vosku. Paní vychovatelky byly velmi šikovné a se zápalem se zdobením všem pomáhaly, neboť technika vyžadovala trpělivost, zručnost a hlavně šikovné ruce. Po našem urputném snažení jsme si domů odnášely 4 kusy originálně nabarvených vajíček a měly radost, že jsme si mohly zkusit něco nového. Ještě jednou děkujeme za krásné odpoledne.

Ingrid Kouřilová, maminka Aničky Kouřilové ze 2. A

Dobrý den,
chtěli bychom vám moc poděkovat za zorganizování Velikonočních dílniček dne 15.4.2014. Ve třídách, kde probíhaly ukázky velikonoční tvorby, byla velmi příjemná atmosféra. Jednak nebyly třídy přeplněny a z hluku nebolela hlava, jak to někdy bývá ve školní jídelně, ale také díky osobnímu přístupu vychovatelek a vychovatelů. O to déle a s nadšením jsme si vyzkoušeli různé nové techniky a vytvořili výrobky, které nám ozdobily velikonoční sváteční stůl.

Děkujeme Mayerová, Motylová, Momirov (rodiče dětí z 2. tříd)

Karneval ŠD

O tom, že v budově školy lze zažít také pořádnou porci zábavy, nás v pátek 28.2. přesvědčilo veselé odpoledne s dětským maškarním karnevalem, který především pro žáky prvního stupně připravila školní družina při ZŠ Pastviny. V prostorách školní jídelny se sešly děti v nejrůznějších maskách pohádkových bytostí, strašidelných příšerek nebo zvířátek, aby pobavily sebe, paní vychovatelky z družiny a samozřejmě také rodiče, kteří je doprovázeli. Celým odpolednem provázela dvojice klaunů, kteří karnevalu dodali tu správně ztřeštěnou atmosféru. Maškarní rej na tanečním parketu, který vznikl vyklizením stolů v jindy poklidné jídelně, se po celou dobu nezastavil, došlo i na zábavné soutěže a nechyběla ani tombola s losováním vstupenek, ve které ti šťastnější vyhráli množství dárečků. Pro všechny bylo připraveno malé občerstvení. O zábavu nebyla nouze a karneval tak končil až před setměním.

Moc děkujeme celému týmu školní družiny za organizaci
Lubomíra a Karel Spáčilovi

Dobrý den,
ráda bych všem zaměstnancům školní družiny poděkovala za dětský maškarní karneval. Děti si ho moc užily, ani se jim nechtělo domu. Snad jen bylo trochu zklamání, když při tombole nic nevyhrály. Příště by mohly být ceny pro všechny děti (na tom se ovšem musíme zapojit více i my rodiče) Děkujeme za družinové aktivity, je to jedna z mála věcí, kde se my rodiče setkáváme společně spolu s dětmi a zaměstnanci školy.

Hezké dny Kučerová (maminka Matýska a Tadeáška)

Advent s družinou

Přeji hezký a hlavně klidný nový rok 2014.
Chtěla bych i tímto (trošku se zpožděním) poděkovat za moc hezky připravenou akci ADVENT S DRUŽINOU 2. 12. 2013. Výborný nápad, udělat k předávání výrobků dětí i tuto doprovodou akci. Jak dílny pro děti, tak připomenutí vánočních zvyků a v neposlední řadě grog pro rodiče 😉 byly moc hezkým a milým zastavením se v bláznivém předvánočním čase. A všichni organizátoři byli neskutečně příjemní a milí :-).

Ještě jednou díky moc.
Michaela Vojnová