KARNEVAL SE ŠKOLNÍ DRUŽINOU ……. TENTOKRÁT VÁS ZVEME NA LOUKU!

Vážení rodiče, prarodiče a především milé děti,

zveme Vás na náš již tradiční družinový karneval, na kterém se tentokrát společně podíváme do rozmanitého světa hmyzu „na louku“. Můžete se těšit na program plný zpěvu, soutěží, tance v maskách, tombolu… 

Kdy: v pondělí 10. 2. 2020 od 16.00 do 18.00 hod.

Kde: Jídelna ZŠ a MŠ Pastviny

Pro koho: Děti naší školy a jejich sourozence, v doprovodu rodičů či prarodičů

Vstupné: 50 Kč/dítě (s nárokem na 1 tombolenku v ceně vstupného)

Pozvánku s motýlem Emanuelem a  Makovou panenkou naleznete v příloze.

!!!V TENTO DEN DRUŽINOVÉ KROUŽKY ODPADAJÍ!!!

Ochotné maminky a babičky prosíme o zajištění drobného občerstvení, velmi nám pomohou i Vaše příspěvky do karnevalové tomboly. (Občerstvení, prosíme, předat svým vychovatelům, nejpozději však v den karnevalu 10. 2. paní vychovatelce do ranní družiny).

Těšíme se na Vaše originální masky (luční téma není podmínkou), na zábavu a legraci, kterou spolu zažijeme.

Kolektiv vychovatelek ŠD