Poděkování za Advent

Vážení rodiče,

jsme velmi rádi, že jste si našli čas a chuť a přišli na naše již třetí „ Adventní setkání se školní družinou“. Věříme, že Vás potěšily nejen dárečky od Vašich dětí, ale i čas, který jste společně mohli strávit při pečení vánočky, výrobě čertovského kornoutu či zhlédnutí výstavy tradičního i současného pojetí Vánoc.  Společně jsme zavzpomínali na dětství naše či našich rodičů, babiček a dědečků, dýchla na nás atmosféra blížících se Vánoc….

Velmi děkujeme za Vaši účast, pomoc a dobrovolné finanční příspěvky, vážíme si Vaší přízně a podpory. Vybrané finanční příspěvky využijeme na nákup her, sportovních potřeb a vybavení do ŠD.

Děkujeme za Vaši ochotu a pomoc při přípravě dílniček a při úklidu jídelny.

Pro zájemce přikládáme recept na vánočku.

Fotky z akce naleznete ZDE.

Přejeme Vám pohodový adventní čas, krásné svátky a těšíme na setkání v příštím roce.