Milí rodiče, milé děti,

máme za sebou velmi neobvyklý a pro mnohé z nás velmi vypjatý a náročný půlrok. Zažili jsme něco, co nikdo neočekával a nic nebylo tak, jak jsme byli zvyklí. Přišli jsme o krásné odpoledne s maminkou, velikonoční dílničky a hlavně o závěrečnou tečku každého školního roku, kterou je slavnost, kde se loučíme s našimi milými předškoláčky. Přesto si myslím, že jsme to zvládli tak, jak jsme nejlépe dokázali a našim kamarádům jsme vystrojily krásnou a nezapomenutelnou cestu do školy. Chci Vám za všechny poděkovat za spolupráci, vstřícnost, pochopení v tomto nelehkém čase. Přejeme Vám krásné léto, plné nezapomenutelných zážitků a dobrodružství a v září se na Vás budeme opět moc těšit. Opatrujte se a mějte se sluníčkově.

Za celý kolektiv MŠ Andrea Šiklarová