Pojďte se školní družinou a Martinem rozzářit podzimní Komín!

Vážení rodiče, prarodiče, přátelé, děti,

zveme Vás ve spolupráci s naší školkou na již tradiční Svatomartinskou slavnost – lampiónový průvod, který se bude konat v pondělí 11. 11. 2019 v 16.30 hod.

Sraz všech účastníků před hlavním vchodem školy. Každý si přinese své světýlko dobra a naděje a společně rozsvítíme Komín. Také si zazpíváme a rozdělíme se o svatomartinský rohlíček se svými blízkými, jako se rozdělil Svatý Martin se žebrákem o svůj plášť.

Prosíme maminky a babičky o napečení svatomartinských rohlíčků. Přineste, prosím, v den akce do družiny (krabičky podepište) a předejte paním vychovatelkám.

Společný průvod vyjde v 16.30 hod. od hlavního vchodu školy kolem sběrného dvora zahrádkami do doliny, přes Řezáčovu, hřbitov zpět ke škole na parkoviště u jídelny. Cílem průvodu je vnitřní trakt školy – vstup z parkoviště u jídelny, kde bude pro děti připravený krátký program.

Z organizačních důvodů prosíme rodiče o vyzvednutí svých dětí z družiny do 16:15 hod. Pro děti, které v družině zůstanou bude provoz ŠD zajištěn. V tento den družinové kroužky ODPADAJÍ!!!

S sebou úsměv na tváři a lampiony.

Těšíme se na setkání s Vámi!