POZVÁNKA DO KINA SE ŠKOLNÍ DRUŽINOU – 17. 12. 2019 filmové představení PSÍ KUSY

Vážení rodiče,

zveme Vaše děti v tomto školním roce opět do kina Lucerna. V úterý 17. 12. 2019 zhlédneme filmové představení PSÍ KUSY.

Jelikož se nám nepodařilo prodloužit spolupráci s našim mnohaletým spolehlivým dopravcem a poptávaná doprava speciálního autobusu je pro nás cenově nepřijatelná, rozhodli jsme se využívat standardních služeb MHD. Do kina budeme jezdit tento školní rok v úterky.

V případě zájmu děti přinesou 50 Kč na vstupné a 2 jízdenky MHD (prosíme zezadu podepsat) či „šalinkartu“ (v den konání kina musí mít děti u sebe).

Vše odevzdat nejpozději do pátku 13. 12. 2019 paní vychovatelce. Odchod ze ŠD cca v 13.45 hod. Návrat cca v 16.45 hod do příslušných oddělení konečné družiny (červený zvonek) .

Děti, které do kina nepůjdou, zůstávají v družině. Družinové kroužky v tento den odpadají!!!

Později odevzdané přihlášky z organizačních důvodů není možné přijmout!!!

Děkujeme za spolupráci, s přáním pěkných adventních dní