Provoz ŠD v den prezidentských voleb 26. 1. 2018

Vážení rodiče,

vzhledem k organizaci voleb se po skončení výuky v 11.40 hod. děti navštěvující školní družinu přesunou do jiných prostor, a to následovně:

do tříd v 1. patře nad MŠ (vstup i zvonky vchodem pro MŠ):
3. D a 1. D v učebně 4. C
3. C a 2. C v učebně 4. B

do třídy nad bazénem (vstup od bazénu, zvonek 1. C ):
2. A a 2. B v učebně Tygříků (hned u vchodu)

Tato informace se netýká dětí, které mají oddělení ŠD nad bazénem (oddělení paní vychovatelky Rumlerové 1. B, Válkové 1. A, Špotákové 1. C) a tříd Montessori. Pro ty se nic nemění, zůstávají do 13. 45 hod. ve svých prostorách.

Na oběd děti ŠD půjdou v době od 12.00 – 12. 30 hod. Vyzvednutí dětí po obědě nejdříve od 12. 45 hod.

!!! Po vycházce, tzn. od 15.00 hod., budou pro tento den všechna oddělení spojena pouze do prostorů nad bazénem (do 17. 30 hod.) !!!

Prosím, pokud máte možnost si děti v tento den vyzvednout hned po skončení vyučování, velmi nám tím pomůžete.

Děkuji za pochopení, s přáním pěkného dne