Rozloučení

Vážení a milí rodiče, přátelé školy,

po 22 letech na pozici ředitelky základní, později základní a mateřské školy si dovoluji se s vámi rozloučit. Děkuji Vám za spolupráci a mnohým za podporu naší školy. Věřím, že nové paní ředitelce Markétě Olbertové předávám školu v dobrém stavu a vybavenou dle možností, jaké jsem měla. Školu, ve které jsou skvělé paní učitelky a páni učitelé a chytří, vychovaní a milí žáci! Naši absolventi mi to dnes svými kultivovanými projevy potvrdili. Děkuji též za Vaše sponzorské dary, které přispěly ke zlepšení vybavenosti převážně prvních tříd.

Milí rodiče,

přeji Vám, aby Vaše děti chodily do naší školy rády a získaly zde všechny potřebné znalosti, dovednosti i příkladné vzorce správného chování a jednání. Do dalších let přeji Vám, Vašim dětem i komínské škole jenom vše dobré!!!!!!!!!!!!

Mgr. Jarmila Líčeníková