Z Pastvin kolem světa – Vyhodnocení 1. etapy

Ahoj cestovatelé,

máme za sebou první týden cestování. V následujícím odkaze vidíte, kam se třídy posunuli na naší plánované trase (celkem nás čeká 72 147 km). https://mapy.cz/s/pubusumeme

Učitelé se ujali vedení a dostali se až k moři na Sardinii.

První třídy od sebe dělí pár kilometrů a po prvním týdnu jsou v okolí Vídně, k rakouskému Grazu se přibližují druháčci, 3.C došla až do Itálie, ostatní třeťáci jsou v Rakousku, čtvrté třídy vyrazily na cestu přes kontinenty nejrychleji a jsou v Itálii, stejně tak i sedmáci. 5.A překročila hranici a s I.M  jsou v rakouském podhůří Alp, 5.B, 5.C a III.M jsou v oblasti Znojemska, šesté třídy po první části dorazily do Slovinska, osmičky jsou v rakouských Alpách společně s 9.B.  9.A i 9.C jsou stále v Brně. 1. etapy se zúčastnilo 39 učitelů. 100 rodičů a 117 žáků.