Závěrečné prezentace 9. ročníků

V týdnu od 15.6 do 18.6 proběhly na naší škole ZŠ PASTVINY závěrečné prezentace 9. ročníku. Tato tradiční událost, se mohla uskutečnit po roční odmlce způsobené pandemií COVID19. Naši žáci si mohli libovolně vybrat své téma, které jim bylo nejbližší a dovolili nám nahlédnout do jejich osobních životů. Témata, která jsme mohli vidět, byla z různorodého prostředí, např. psychologie, zdravotnictví, umění, sport či mimozemské úkazy. Pro pomoc se zpracováním a s výstupem si vybrali vedoucího práce z řad pedagogů, kteří ve svém volném čase pomáhali žákům. Patří jim velké poděkování. Jejich společný výsledek v náročném týdnu přinesl velké překvapení z řad naších žáků a také úspěšné zvládnutí závěrečné prezentace. Pro spoustu žáků to byla nezapomenutelná cenná zkušenost, která je osobně posunula v životě o kus dál. Sami si mohli vyzkoušet, jaké to je zaujmout a prezentovat před plnou třídou i učiteli, kteří se přišli podívat. Je důležité v těchto školních tradičních událostech pokračovat i v dalších letech. Tyto akce v nás vyvolávají velké emoce, zážitky a v neposlední řadě hezké vzpomínky.