Přihlašování do kroužků školní družiny ve školním roce 2021/ 2022 – POUZE PRO PŘIHLÁŠENÉ DĚTI DO ŠD!

Vážení rodiče,

v přílohách v Edookitu vám zasílám nabídku a náplň kroužků školní družiny pro letošní školní rok. Do jednotlivých kroužků je možno přihlásit se pouze přes tento PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ.

PROSÍM, PŘIHLAŠUJTE SE AŽ OD PONDĚLÍ 20. 9. 2021 (dle instrukcí v příloze), DŘÍVE ODESLAT PŘIHLÁŠKU VÁM FORMULÁŘ NEDOVOLÍ.

ČINNOST KROUŽKŮ BYCHOM RÁDI ZAHÁJILI V TÝDNU OD 4. 10. 2021. Kroužek plavání bude zahájen po dokončení rekonstrukce kotelny (předpokládáme v průběhu měsíce října; přihlášené zájemce budeme včas informovat).

Ze zkušeností z minulosti vás upozorňuji, že pro velký počet zájemců nemusí být vyhověno všem přihlášeným, kritériem výběru bude čas zaslání přihlášky. Místa v kroužku jsou kapacitně omezená.
Naopak pokud kroužek nebude mít dostatečný počet zájemců, nabídneme vám jej znovu (po datu uzavření přihlášek).

Berte, prosím, na vědomí, že zahájení a činnost kroužků přizpůsobíme aktuální epidemiologické situaci a souvisejícím nařízením. Budeme dodržovat doporučená hygienická nařízení, abychom co možná nejvíce eliminovali rizika nákazy COVID 19.

Děkujeme za pochopení, věříme, že tentokrát prožijeme běžný školní rok bez omezení.