Pozvánka na „Adventní setkání s družinou“ dne 27. 11. 2018

Vážení rodiče, prarodiče, kolegové, milé děti a přátelé školy,
zveme Vás na již šesté „Adventní setkání s družinou“, které se bude konat v úterý 27. 11. 2018 od 17 do 19 hod. v jídelně naší školy.

Připravili jsme pro Vás výstavku lidových zvyků, které si s dětmi máte možnost vyzkoušet, můžete se inspirovat i vánoční výzdobu, kterou pro nás připraví květinářství „Květiny Florissant“, ale hlavně zažít spolu se svými dětmi radost z pletení již tradiční „minivánočky“, nalézt inspiraci k prostřenému stolu, k výrobě voňavé vánoční dekorace aj. … Nechte se překvapit…

Přijďte se za námi nadýchnout vůně Vánoc, chvilku se zastavit, popovídat a užít si svými nejbližšími i s námi předvánoční atmosféru. Pozvánku naleznete ZDE.

Maminky a babičky prosíme o pomoc při zajištění drobného občerstvení (sladkého či slaného).

V tento den bude provoz školní družiny omezen. Provozní doba ŠD bude zkrácena – pouze do 17 hod. Družinové kroužky odpadají.
Občerstvení děti mohou přinést v označených krabičkách (nejlépe jednorázových) v pondělí a úterý – předají paní vychovatelce.