Hej, mrkni na to! aneb S kamerou za mými zájmy a zálibami

Ne každý má odvahu zkusit něco nového.

Někoho omezuje strach z nepoznaného, jiný se obává nevypočitatelných reakcí svého okolí. Další nechce riskovat neúspěch nebo prostě nehodlá ukrajovat ze svého už tak omezeného volného času. Každý si obvykle nějaký důvod najde.

Proto velké ocenění zaslouží ti, kteří se nebáli vystoupit ze své komfortní zóny, poodkryli své soukromí a zapojili se do soutěže o nejlepší video s autorským komentářem s názvem Hej, mrkni na to! aneb S kamerou za mými zájmy a zálibami.

Možná v sobě během natáčení a tvorby komentářů objevili vlohy pro svou budoucí profesi nebo třeba zjistili, že právě role reportéra/reportérky či redaktora/redaktorky by je bavila. Právě takové poznání nás obohacuje a současně inspiruje k hledání dalších cest.

I. kategorie (6. a 7. třídy)

  1. místo Marek Dubšík, Jáchym Novotný, Jiří Machain, VI.B
  2. místo Nami Darkwah, Viktorie Dobiášová, Nikol Hutáková, VII.C
  3. místo Max Fojt, VII.B

II. kategorie (8. a 9. třídy)

  1. místo Filip Stejskal, IX.B
  2. místo Marián Cveček, IX.A
  3. místo Šimon Čech, VIII.A

 

Oceněným blahopřejeme. Děkujeme všem, kteří se do soutěže zapojili. I jejich práce jsou zdařilé a potvrzují schopnost vytvářet nové věci.

Havlová, J. Pelechová, P. Urbanová, M. Sladkovský, J. Sladkovský