Ohlédnutí za adventními dílnami školní družiny při ZŠ Pastviny

Kdysi dávno… nebo to bylo před rokem? Začal advent a s ním i družinové adventní dílničky na naší škole.

Až otevřete tento zpravodaj bude dávno všechno pryč. Nebo ne?

Možná vám ještě stále visí nazdobená větvička na dveřích a mezi recepty se schoval návod na vánočku, kterou jste si upletli. Všechno se to zdá tak dávno! Andělíček se zvonkem zapadl někde v koutě a po vánočním cukroví už je taky veta.

A přesto! Zůstávají v nás přání, na která jsme mysleli při pouštění lodiček, a ještě nám zní v uších koledy. Možná jste si stihli i vyvěštit z hrnečků, co vás letos čeká a třeba už i víte, jestli se to splní…

A tak za všechny odvážné pouštím velkou loď s hořící svíčkou do neklidných vod smaltovaného lavóru, ať je vaše srdce letos odvážné a nebojí se nových výzev a dobrodružství, a hlavně víry v to, že všechno dopadne nejlépe jak má!

Se srdečným pozdravem za všechny organizátory a pomocníky adventních dílniček školní družiny na ZŠ Pastviny, Zdenka Binková.