Pohádkový karneval v mateřské škole MŠ a ZŠ Pastviny

Který únorový den byl v naší školce nejlepší? Určitě to byl den, kdy se konal Pohádkový karneval! Ve čtvrtek 11. února se všechny třídy proměnily v říše pohádek a fantazie. Proháněly se tu děti převlečené za oblíbené postavičky z knížek či filmů. A moc jim to slušelo! Byl to den plný zábavy a smíchu. Mohli jste třeba vidět pirátku, indiána, kouzelníka, Harryho Pottera nebo Elsu bojovat s trojhlavým drakem, Boba a Bobka procházet poslepu začarovanou stezku. Děti si ověřily rychlost a postřeh při hře „židličkovaná“, měly tombolu, stavěly hrad. V každé třídě se soutěžilo, zpívalo, tancovalo v rytmu dětských písniček. Důležitou součástí karnevalového veselí byla populární přehlídka masek. Karneval je jednou z nejoblíbenějších, nejveselejších a nejbarevnějších akcí školního roku. Děti kostýmy milují! Bylo krásné vidět, jak jsou nadšené a spokojené.