POZVÁNKA DO KINA SE ŠKOLNÍ DRUŽINOU – 12. 12. 2022

Vážení rodiče,

opět se chystáme s dětmi do kina Lucerna.

V pondělí 12. 12. 2022 zhlédneme animovaný pohádkový příběh WEBSTEROVI.

Oficiální trailer můžete zhlédnout zde.

V případě zájmu děti přinesou 70 Kč na vstupné (prosím přesně); děti do 10let kopii kartičky zdravotní pojišťovny, děti nad 10 let 2 jízdenky MHD (15 min) nebo průkazku MHD (v den konání kina musí mít děti u sebe). Pokud děti potřebné dokumenty v den konání kina nebudou mít u sebe, automaticky zůstávají ve školní družině, vstupné jim vrátíme.

UPOZORŇUJI, ŽE DO KINA JE NUTNÉ SE PŘIHLÁSIT POUZE PŘES TENTO FORMULÁŘ a hotovost odevzdat nejpozději do čtvrtka 8.12. 2022 paní vychovatelce.

Formulář je aktivní pouze do středy 7.12. 2022 do 17 hod..

Pozdější přihlášení a odevzdání 70 Kč z organizačních a provozních důvodů není možné přijmout!!! Prosíme o pochopení.

Odchod do kina ze ŠD nejpozději v 13.45 hod. Návrat cca v 16.30 hod. do příslušných oddělení odpolední družiny (nad MŠ – červený zvonek; Montessori nad bazénem).

V PŘÍPADĚ SAMOSTATNÉHO ODCHODU PO KINĚ MUSÍ MÍT DÍTĚ LÍSTEČEK, ŽE ODCHÁZÍ PO SKONČENÍ KINA SAMO + DATUM+PODPIS RODIČE.

Děti, které do kina nepůjdou, zůstávají v odděleních nad MŠ; Montessori nad bazénem. Školní družina je běžně v provozu, družinové kroužky v tento den odpadají!!!

V případě dotazů neváhejte kontaktovat Vaši paní vychovatelku.

Děkujeme za spolupráci, s přáním pěkných dní