POZVÁNKA NA „ČARODĚJNICKÉ ODPOLEDNE“ se školní družinou

Vážení rodiče, milé děti,

zveme vás ve čtvrtek 28. 4. 2022 od 16 do 18 hod. na družinový slet čarodějů a čarodějnic, který se bude odehrávat na dvoře školy (vstup branou od parkoviště).

Děti se mohou těšit na úkoly a odměny, které si pro ně čarodějnice připravily. Jsou vítáni děti pouze s rodiči v čarodějnickém převleku i bez něj. Pro malé čaroděje, kteří si vymyslí i jméno a případně zaklínadlo, je připraveno překvapení.

S sebou si přineste: občerstvení na opékání (špekáček, chléb/rohlík, hořčici/kečup) a také vlastní nápoj či láhev s pitím (z hygien. a ekolog. důvodů).

Nástroj na opékání můžeme zapůjčit.

Uvítáme rodiče i děti s kytarou, abychom si mohli u ohýnku i zazpívat.

V tento den družinové kroužky odpadají, provoz ŠD zajištěn od 15.45 hod. POUZE V PROSTORÁCH NAD MŠ!

Vstup dětí na akci pouze v doprovodu dospělé osoby (pokud budou děti v ŠD, musíte si je vyzvednout).

V PŘÍPADĚ NEPŘÍZNIVÉHO POČASÍ BUDE AKCE ZRUŠENA. Prosím, sledujte aktuálně webové stránky a Edookit.

Na společné setkání malých či velkých čarodějnic a čarodějů

se těší kolektiv vychovatelek ŠD