Pozvánka na literárně – výtvarnou výstavu školní družiny do kavárny Bílá Vrána v Komíně

Vážení rodiče, milé děti, přijměte srdečné pozvání na prázdninovou literárně-výtvarnou výstavu školní družiny – Vašich dětí – tentokráte u nás, v Komíně. Jsem nesmírně ráda, že můžeme díla našich malých umělců vystavit i v naší čtvrti. Výstava nese název „Pověsti a báje nejen z našeho kraje„.

Kde: Kavárna Bílá Vrána, Kristenova 1
Kdy: všední dny od 8.00 do 19 hodin, v neděli od 14 do 19 hodin, (sobota zavřeno); od 11. do 30. července 2023

Budeme moc rádi, když si i o prázdninách najdete čas a přijdete si prohlédnout nápadité, umělecké práce Vašich malých mistrů, posedíte u kávy, domácí limonády, snídaně či zákusku…Děti se pod vedením paní vychovatelek pokusily výtvarně ztvárnit pověsti a báje nejen z našeho kraje. A jak se jim to podařilo? Běžte se sami přesvědčit….

S přáním krásného a pohodového léta,
Petra Hanzalová

Pozn.: Děkujeme paní Ing. Havránkové za milé přijetí a poskytnutí prostor kavárny.