Pozvánka na výstavu dětských prací k 700. výročí kostela sv. Vavřince

Vážení rodiče, prarodiče, přátelé, kolegové, milé děti,

přijměte srdečné pozvání na výtvarnou výstavu školní družiny, kterou jsme s dětmi uspořádali na počest 700. výročí založení komínského kostela sv. Vavřince.
Je nám ctí, že můžeme díla našich malých umělců vystavit v naší čtvrti, v nedalekých a příjemných prostorách.

Kde: Kavárna Bílá Vrána, Kristenova 1
Kdy: všední dny od 8.00 do 19 hodin, v neděli od 14 do 19 hodin, (sobota zavřeno); do konce října 2023

Budeme moc rádi, když si najdete čas a přijdete si prohlédnout osobité, umělecké práce našich malých mistrů, posedíte u kávy, domácí limonády, snídaně či zákusku…

Děti se pod vedením p. vychovatelek pokusily výtvarně ztvárnit historickou dominantu naší městské části. A jak se jim to podařilo? Běžte se sami přesvědčit….

Pokud to nestihnete v říjnu v kavárně, budete mít možnost 15. listopadu na Den otevřených dveří na Úřadu městské části, a pak v úřední hodiny do konce kalendářního roku.

S přáním krásného a pohodového podzimu,

za děti a kolektiv vychovatelek ŠD
Petra Hanzalová