Přihlašování do kroužků školní družiny ve školním roce 2020/2021

Vážení rodiče,

do Edookitu vám byla zaslána nabídka kroužků školní družiny pro letošní školní rok. Do jednotlivých kroužků je možno přihlásit se pouze přes tento PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ.

Ze zkušeností z minulosti vás upozorňuji, že pro velký počet zájemců nemusí být vyhověno všem přihlášeným, kritériem výběru bude čas zaslání přihlášky. Místa v kroužku jsou kapacitně omezená.
Naopak pokud kroužek nebude mít dostatečný počet zájemců, nabídneme vám jej znovu (po datu uzavření přihlášek).
Nabídku kroužků naleznete ZDE.

PROSÍM, PŘIHLAŠUJTE SE AŽ OD ČTVRTKA 24. 9. 2020, DŘÍVE ODESLAT PŘIHLÁŠKU VÁM FORMULÁŘ NEDOVOLÍ.

ČINNOST KROUŽKŮ BYCHOM RÁDI ZAHÁJILI V TÝDNU OD 5. 10. 2020. BERTE, PROSÍM, NA VĚDOMÍ, ŽE VŠE PŘIZPŮSOBÍME AKTUÁLNÍ EPIDEMIOLOGICKÉ SITUACI A SOUVISEJÍCÍM NAŘÍZENÍM.

PŘI ČINNOSTI KROUŽKŮ BUDEME DODRŽOVAT DOPORUČENÁ HYGIENICKÁ NAŘÍZENÍ (ROUŠKY, HYGIENA RUKOU, ROZESTUPY…), abychom co možná nejvíce eliminovali rizika nákazy COVID 19.

Děkujeme za pochopení, s pozdravem a přáním pěkného dne, hlavně ve zdraví.