Školní družina ve školním roce 2024/2025 – zjišťujeme zájem

Vážení rodiče,

zjišťujeme zájem dětí o školní družinu na příští školní rok. V případě zájmu i nezájmu, prosím, vyplňte TENTO FORMULÁŘ

(pokud možno obratem, nejpozději do úterý 28. 5. 2024). Děkujeme.

INFORMACE POUZE PRO ZÁJEMCE O ŠKOLNÍ DRUŽINU

Pokud ve formuláři vyplníte, že máte o školní družinu zájem, přijde vám potvrzovací email, ve kterém naleznete Přihlášku k zájmovému vzdělávání na školní rok 2024/2025. Tu je potřeba vyplnit (pouze 1. stranu) a poslat po dítěti paní učitelce.

Považujte, prosím, vyplnění přihlášky za závazné. (Dle počtu přihlášených dětí nastavuji celou organizaci družiny – počty, skladbu oddělení atd.).

Úplata za školní družinu na školní rok 2024/2025 je stanovena na 500 Kč/ měsíc.

Kapacita školní družiny je omezená, případě naplněnosti ŠD mají přednost žáci nižších ročníků. U později odevzdaných přihlášek nemůžeme garantovat zapsání dítěte do školní družiny.

INFORMACE PRO RODIČE DĚTÍ BUDOUCÍCH 4. A 5. ROČNÍKŮ

Pro děti ze 4. ročníků (příp. 5. roč.) nebudeme zřizovat samostatné oddělení, budou přiřazeny k oddělením stávajícím. Děti ze 4. (příp. 5. ročníků) budou zařazeny pouze v případě, bude-li volná kapacita.

V případě, že nemáte možnost tisku přihlášky, bude k dispozici na vrátnici školy.

Děkuji vám všem za spolupráci,
s pozdravem a přáním krásných slunných dní

Petra Hanzalová, vedoucí vychovatelka ŠD