TOP akce školy

MISTŘI ČR ZŠ 4.-5.tříd v baseballu

Ve středu 29.5.2019 vybojovali žáci naší školy v Praze Krči na finálovém turnaji nejlepších 7. škol z celé České republiky zlaté medaile a získali tak titul Mistra České republiky základních škol 4. – 5. tříd pro rok 2019. Blahopřejeme všem hráčům a děkujeme rodičům za doprovod a dopravu. O titul se zasloužili tito hráči: Fukar […]

MISTŘI ČR ZŠ 1.-3.tříd v baseballu

Ve středu 22.5.2019 vybojovali žáci naší školy v Praze na finálovém turnaji nejlepších 6. škol z celé České republiky zlaté medaile a získali tak titul Mistra České republiky základních škol 1.-3. tříd pro rok 2019. Blahopřejeme všem hráčům a děkujeme i starším baseballistům naší ZŠ, kteří v přípravě na tento velký úspěch pomáhali a dělali […]

Londýn 2019

V polovině května jsem jela s paní učitelkou Hodboďovou a Pelechovou, paní průvodkyní a dalšími 21 spolužáky na studijně-poznávací letecký zájezd do Londýna. Přestože nám počasí v Česku moc nepřálo, nad Francií se mraky rozpustily a do Anglie jsme si s sebou přivezli teplo a sluníčko. Let s irskou společností Ryanair trval asi hodinu a […]

1. MÍSTO V KRAJSKÉM KOLE OLYMPIÁDY V ČESKÉM JAZYCE

Cílem této soutěže je umožnit talentovaným žákům porovnat úroveň vlastního jazykového a slohového projevu s ostatními a současně je motivovat k dalšímu odbornému růstu. Okresního kola letošního 45. ročníku se zúčastnila Eliška Straková z třídy 9. B.  V konkurenci 49 soutěžících z 8. a 9. ročníků základních škol, 3. a 4. ročníků osmiletých gymnázií, 1. a 2. ročníků šestiletých gymnázií […]

Lyžařský kurz – Herlíkovice 2019

Již tradičně žáci naší školy vyjeli do hor. V letošním roce nás Herlíkovice v Krkonoších přivítaly zahalené do sněhové pokrývky. Sněhová peřina se během našeho týdenního pobytu ještě značně zvětšila. Každý den jsme se probouzeli do zimní pohádky plné sněžení. Počasí nás nadšence ovšem neodradilo od intenzivního pilování našich lyžařských stylů. Ráno jsme vyrazili na […]