Třídní exkurze 7.B – Vida Science Centre

Do Vida parku jsme se dostali autobusem. U vchodu nás přivítali a řekli nám podstatné informace. Poté jsme měli hodinu a čtvrt volno, než začal program. Od paní učitelky Novotné jsme dostali křížovku na vyplnění. Ve volném čase jsme si mohli vyzkoušet různé hry, atrakce a hádanky,
např.: jízdu na invalidním vozíčku, kolo na laně, otáčecí panel a první pomoc.

Následně jsme šli na vzdělávací program s názvem: Surovinu na rovinu. Zodpovídali jsme různé otázky ohledně surovin, např.: co bychom dělali, kdyby na světě nebyla ropa a jiné suroviny. Potom jsme běhali s barely a vytvářeli energii velkou 1 kWh. Následně jsme se přesunuli do divadla na show o výbuchu. Jakmile show skončila, měli jsme opět volno. Potom nás čekala už jen cesta zpátky do školy. Za mě jsme si tento den užili všichni jako DREAM TEAM:-).