Vánoční dílničky

Poslední školní den v roce 2022 si naši žáci II. stupně zpříjemnili vánočními dílničkami. Pod vedením převážně svých třídních učitelů si každá třída vymyslela vlastní dílnu. Zbylí žáci, kteří nechtěli být organizátoři, se zapsali do připravených dílen. Výběr byl pestrý. Žáci si mohli vyzkoušet tvorbu svícnů, výrobu přáníček, sněhuláků, vloček, vánočního prostírání a mohli si nazdobit předem napečené perníčky. Někteří žáci se radši uvelebili v našem „kině“ a zhlédli vánoční film Strážci galaxie: Sváteční speciál. Sportovci si také přišli na své, mohli si vybrat z fotbalu, plavání, přehazované, ping pongu nebo stolního fotbálku. Vánoční náladu dokreslovala dílna Vánoční muzicírování, která rozezněla celou školu.

Na I. stupni probíhaly od rána besídky ve třídách, kde si žáci s paní učitelkou užili vánoční atmosféru při zpívání koled a rozdávání dárků.