Velikonoční dílničky

Abychom jaro s dětmi přivítali v plné parádě, připravili jsme si ve středu 27.3. pro všechny žáky velikonoční dílničky.

Na prvním stupni třídní učitelky s dětmi tvořily velikonoční ozdoby, dobroty a různé jarní dekorace.

Na stupni druhém si vyučující připravili dílny nejen s velikonoční tématikou. Děti si mohly vybrat ze 17 dílen, které byly rozděleny do 3 okruhů. Dílny tvořivé, zábavné a sportovní. V tvořivých dílnách se žáci naučili pletení pomlázky, výrobu madeirových vajec, pečení a zdobení perníčků a mnoho jiného. V zábavných dílnách si žáci zatancovali španělský tradiční tanec, pod vedením svých zkušených spolužáků si vyzkoušeli chemické pokusy, zaluštili si sudoku a procvičili i své znalosti z angličtiny a němčiny. Sportovní nadšenci si přišli také na své. Mohli si zahrát florbal, vybíjenou a zaplavat si.

Věřím, že si všichni tento den patřičně užili.