Zápis do tříd s Montessori pedagogikou

Vážení rodiče v přiloženém letáku se dozvíte všechny informace, týkající se zápisu dětí do tříd s Montessori pedagogikou na ZŠ Pastviny. Montessori Pastviny – informace a kontakty, vše co potřebujete vědět.

24. května v 16 hod. proběhne online schůzka pro zájemce o vzdělání v Montessori Pastviny – schůzka proběhne přes MS Teams. Odkaz k přihlášení bude zveřejněn zde i na  webových stránkách Home (montessori-pastviny.cz). Na schůzce se dozvíte základní principy Montessori Pastviny a zodpovíme vaše dotazy. 
26. května v době od 16 do 17 hod bude probíhat Den otevřených dveří Montessori Pastviny – v této době je možno navštívit školu a prohlédnout si prostory. Z důvodu současných protiepidemiologických opatření je nutné dodržovat rozestupy a mít nasazený respirátor, děti do 15 let chirurgickou roušku a při vstupu do školy vydezinfikovat si ruce.